Srbija pobedila Jermeniju u Novom Sadu

Izvor: NoviMagazin.rs, 04.Sep.2015, 22:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija pobedila Jermeniju u Novom Sadu

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je večeras u Novom Sadu selekciju Jermenije sa 2:0 (1:0), u utakmici I grupe kvalifikacija za prvenstvo Evrope.

Strelci su bili Hajrapetjan (autogol) u 22. i Ljajić u 53. minutu.

Srpski fudbaleri postigli su prvu pobedu u šest dosadašnjih utakmica i nemaju nikakvih šansi da se plasiraju na šampionat sledeće godine u Francuskoj, kao ni njihovi večerašnji rivali Jermeni, koji su sada jedini bez pobede u I grupi.

Narednu utakmicu u evropskim kvalifikacijama Srbija igra 8. oktobra na gostujućem terenu protiv Albanije, dok Jermenija 7. septembra dočekuje Dansku.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Kvalifikacije za EP: Albancima bod u Kopenhagenu, Nemci preslišali Poljake

Izvor: Vesti-online.com, 04.Sep.2015

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je u Novom Sadu selekciju Jermenije sa 2:0, dok su Danska i Albanija odigrali u Kopenhagenu nerešeno 0:0, u utakmicama I grupe kvalifikacija za prvenstvo Evrope...Srpski fudbaleri postigli su prvu pobedu u šest dosadašnjih utakmica i nemaju nikakvih šansi...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.