Izvor: Beta, 19.Jan.2010, 22:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija osvojila bod protiv Islanda

LINC, 19. januara 2010. (Beta) - Rukometna reprezentacija Srbije osvojila je jedan bod na početku Evropskog prvenstva u Austriji, pošto je u utorak u Lincu odigrala nerešeno sa Islandom - 29:29 (11:15).

Najefikasniji u timu Srbije bio je Momir Ilić sa sedam golova, dok je Marko Stanković postigao šest. Odličnu partiju pružio je i golman Darko Stanić, koji je imao mnogo odbrana, uključujući i sedmerac koji je izveden na kraju utakmice, kada je već isteklo vreme.

Srbija sledeći meč igra u četvrtak protiv Danske.

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.