Srbija nije iskoristila kiks Irske: Remi orlova i zmajeva u Beogradu, sjajan debi Prijovića (FOTO, VIDEO)

Izvor: BKTV News, 11.Jun.2017, 22:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija nije iskoristila kiks Irske: Remi "orlova" i "zmajeva" u Beogradu, sjajan debi Prijovića (FOTO, VIDEO)

U šestom kolu grupe D kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, na stadionu "Rajko Mitić" Srbija je odigrala nerešeno sa Velsom, 1:1.

Pre meča u Beogradu vladala je sjajna atmosfera kojoj su ponajviše "kumovali" gostujući navijači.

Neposredno pred meč sa tribina je grmelo "Pukni zoro"!

U ovim sastavima timovi su započeli >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << susret.

Sastavi #SRBWAL #orlovi #FSSrbije ?????????? pic.twitter.com/lD70MhVZgI

Poveli su gosti u 35. minutu pogotkom Arona Remzija posle sumnjivog jedanaesterca.

ANOTHER Arsenal player with an international goal, this time Ramsey puts Wales 1-0 against Serbia with a chipped penpic.twitter.com/VDJkrg8zc8

Izjednačio je u 74. minutu Aleksandar Mitrović nakon sjajnog proigravanja novog člana nacionalnog tima i njegovog imenjaka Prijovića.