Srbija konačno postigla gol na EP, ima li šta sporno? (video)

Izvor: Sportske.net, 20.Jun.2017, 18:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle velikog broja propuštenih prilika i protiv Portugala, ali i u prvih dvadesetak minuta današnje utakmice, srpski ''Orlići'' uspeli su da nađu put do protivničke mreže.

Reprezentacija Srbije od 25. minuta utakmice sa Makedonijom vodi sa 1:0, golom Mijata Gaćinovića.

Prema prikazanoj igri, potpuno zasluženo, mogli su naši ''Orlići'' i ranije da povedu, ali Gaćinović i Grujić nisu iskoristili odlične prilike.

Ipak, u tom 25. minutu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sve je došlo na svoje mesto.

Akcija je krenula od odličnog Andrije Živkovića, lopta je potom došla do takođe zapaženog Plavšća koji je proigrao Grujića u kaznenom prostoru, ovaj je oboren, ali sudija nije ništa pokazao.

Lopta je potom stigla do Uroša Đurđevića koji se aktivirao iz ''sumnjive'' pozicije, prosledio je do Gaćinovića, a fudbaler Ajntrahta sa nekih osam-devet metara poslao loptu u mrežu - 1:0 za Srbiju.