Izvor: Sportal.rs, 19.Nov.2024, 07:47
Srbija konačno dobila odličnog levog beka!
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Dansku (0:0), zbog čega je ostala na trećem mestu u svojoj grupi elitne divizije Lige nacija, pa će igrati u baražu za opstanak u A diviziji. Ipak, bez obzira na to, bilo je i svetlih tačaka, a jedna od njih je svakako Aleksa Terzić.
Povezane vesti
SVE JE POZNATO: Evo ko su potencijalni rivali Srbije u baražu
Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Nov.2024
Poslednjim utakmicama šestog kola Lige nacija reprezentacija Srbije dobila je potencijalne rivale za baraž za opstanak u A diviziji. To će, pored Grčke i Austrije, biti Ukrajina i Turska.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








