Srbi terorisali golmane

Izvor: B92, 03.Nov.2013, 00:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbi terorisali golmane

Srpski fudbaleri dominirali su golovima u evropskim ligama u subotu, a dan je obeležio dvostruki strelac Aleksandar Mitrović.

Zvonimir Vukić je iz slobodnog udarca u 94. minutu doneo pobedu PAOK-u, dok je Matija Nastasić dao prvi gol u Engleskoj.

Zoran Tošić je doneo novi trijumf ekipi CSKA iz Moskve, dok se među strelce u Holandiji upisao i Nemanja Gudelj.

Mitrović je bio strelac drugog i trećeg gola u pobedi Anderlehta nad Levenom 3:1 i tako stigao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << do šestog gola u belgijskoj Župile ligi. Nastasić je do prvenca u Engleskoj stigao u goleadi Mančester Sitija nad Noričom 7:0.

Vukić je ponovo bio zlatna rezerva PAOK-a, u 94. minutu pogodio je iz slobodnjaka za trijumf protiv Ergotelisa.

Tošić je nastavio golgeterski niz u dresu moskovskog CSKA i na meču sa Volgom. Pokupio je otpadak i ponovo doneo trijumf "armejcima".

Sjajan dan naših reprezentativaca upotpunio je i mladi vezista AZ Alkmara Gudelj,pogotkom u slavlju protiv Den Haga 2:0.

Sjajan vikend "Orlova" otvorio je u petak veče sjajnim golom Lazar Marković, nadamo se da će Srbi biti jednako efikasni i u nedelju.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.