Izvor: B92, 07.Nov.2020, 19:00

Votford je rezultatom 3:2 pobedio Koventri.

Fudbaleri Votforda uspeli su u neizvesnoj završnici da dođu do pobede i nova tri boda koja im donose drugo mesto na tabeli.

Votford je na mestu iza Redinga koji sa klupe predvodi Veljko Paunović.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo dešavanja, a nije bilo ni golova i žargonski rečeno "kao da se nije ni igralo".

Već u 54. minutu, Andre Grej postiže prvi gol na susretu i donosi Votfordu prednost od >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 1:0. Nisu se "stršljenovi" dugo radovali. Samo devet minuta kasnije, Hamer postiže gol za izjednačenje.

Nije prošao i ceo minut, a Koventri je potpuno preokrenuo rezultat, kada je u 64. minutu Voker postigao pogodak. Njihova radost je trajala samo dva minuta. Trost-Ekong je u 66. minutu obradovao Vladimira Ivića i doneo novo izjednačenje.

Za potpuni delirijum, postarao se Ismaila Sar koji je sa "bele tačke" postavio konačnih 3:2.