Izvor: Beta, 23.Jan.2010, 11:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spremni smo da pobedimo Austriju

LINC, 23. januara 2010. (Beta) - Rukometni reprezentativac Srbije Ivan Nikčević izjavio je u subotu da su se igrači nadali da će ući rasterećeno u poslednji meč u Grupi B, ali da su psihički spremni da pobede Austriju i da se plasiraju u drugi krug na Evropskom prvenstvu.

Srbija u subotu u 18.00 u Lincu igra poslednju utakmicu u Grupi B na Evropskom prvenstvu. Za prolazak u drugi krug potrebno je da pobedi domaćina šampionata ili da odigra nerešeno, a da rezultat bude 38:38 ili još više golova.

"Sigurno će biti jako teška utakmica sa Austrijom. Svi smo priželjkivali da ne dodje do te situacije da moramo da se spasavamo protiv domaćina, a to nam se dogodilo. Nadali smo se da ćemo pobediti u prethodnim mečevima i da ćemo ih dočekati rasterećeno", rekao je Nikčević agenciji Beta. Prema njegovim rečima, igrači su znali da može da dodje do ovakve situacije i psihički su spremni.

Nastavak na Beta...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.