Spektakl pred 91.062 gledalaca – Siti se izvukao protiv Barselone VIDEO

Izvor: B92, 24.Avg.2022, 23:43

Fudbaleri Barselone i Mančester sitija remizirali su rezultatom 3:3 u prijateljskoj utakmici.

Barsa i Siti odigrali su meč u humanitarne svrhe na stadionu "Kamp Nou".

U prvom poluvremenu bilo je 1:1, a viđene su dve velike greške golmana.

Prvo je rezervni golman domaćina Penja ispustio loptu i omogućio Hulijanu Alvaresu da lako postigne gol, da bi zatim Ortega primio gol od Obamejanga u bliži ugao iz teške pozicije.

Do 64. minuta treneri >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su napravili devet izmena, a onda su ponovo krenuli da padaju golovi.

Barsa je povela preko De Jonga u 67, da bi mladi Palmer izjednačio na 2:2 u 70. minutu.

Nastavilo je da se igra poprilično nošalantno sa dosta prilika, a onda je Memfis Depaj u 79. minutu ponovo doveo domaćina u prednost.

Delovalo je kao da će meč biti završen pobedom Barse, ali je nadoknada iznosila više od osam minuta, dok je u međuvremenu na nosilima iznesen mladi štoper engleskog tima Luk Mbete.

I taman kada je delovalo da je kraj... Penal.

Iskoristio ga je Rijad Mahrez u 99. minutu za konačnih 3:3.