Spektakl na Brdu  Čuka iščupala bod u poslednjoj sekundi protiv Voše

Izvor: B92, 12.Feb.2021, 21:39

Spektakl na Brdu " Čuka iščupala bod u poslednjoj sekundi protiv Voše

Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine odigrali su 3:3 u sjajnoj utakmici 21. kola Superlige Srbije.

Izabranici Nenada Lalatovića su bili blizu pobede i velikog preokreta, ali su u osmom minutu sudijske nadoknade "poklekli".

Čuka je odlično otvorila utakmicu, već u 12. minutu povela sa 2:0, ali je crveni karton Mijailoviću početkom drugog poluvremena sve promenio.

Voša je sa igračem više krenula agresivnije da pritiska domaće i u 64. minutu preko Vukadinovića, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << iz penala, smanjila.

Samo minut kasnije je Stojković doneo izjednačenje i tada je bilo jasno da gosti neće da se zadovolje bodom.

To je potvrđeno u 80. minutu, kada je Veljko Simić, zimsko pojačanje iz Crvene zvezde, postigao gol i najavio trijumf svoje ekipe.

Ipak, do njega nije došlo, pošto je Čukarički preko Čolovića u poslednjim sekundama utakmice stigao do boda.

Čukarički je ostao četvrti sa 39 bodova, dok je Vojvodina i dalje treća sa četiri boda više.