Specija šokirala Inter

Izvor: B92, 11.Mar.2023, 00:17

Fudbaleri Specije na svom terenu pobedili su Inter 2:1 (0:0) u 26. kolu italijanske Serije A.

Svi golovi viđeni su u drugom poluvremenu, a najbolju priliku za vođstvo fudbaleri Intera imali su u 13.minutu meča, kada im je dosuđen penal.

Udarac sa bele tačke, koji je uputio Lautaro Martinez, zaustavio je golman domaćina Bartolomej Drongovski.

U 55. minutu prednost Speciji doneo je Danijele Maldini, koja je bila aktivna sve do 83. minuta meča, kada je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Romelu Lukaku sa novog penala postigao gol za izjednačenje.

Da Inter ne odnese bod u Milano pobrinuo se Mbale Nzola, jer je na tri minuta do kraja meča bio siguran sa 11 metara i zatresao je mrežu za pobedu Specije.