Izvor: B92, 09.Jun.2021, 13:22
Španović u četvrtak na mitingu Dijamantske lige u Firenci
Srpska atletičarka Ivana Španović nastupiće u četvrtak u takmičenju u skoku u dalj na mitingu Dijamantske lige u Firenci.
Kako je danas saopšteno iz njenog tima, najbolja srpska skakačica u dalj otputovala je sa trenerom Goranom Obradovićem u Italiju, gde će u četvrtak učestvovati na takmičenju koje će se održati u Firenci, zbog rekonstrukcije stadiona u Rimu.
Na startnoj listi nalaze se najbolje daljašice sveta, od aktuelne svetske šampionke Nemice Malajko >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Mihambo, vicešampionke sveta i evropske dvoranske šampionke Marine Bek Romančuk, do Šantal Malone, koja je od prisutnih jedina ove godine zabeležila skok preko sedam metara.
Na startnoj listi nalazi se i olimpijska pobednica iz Rio de Žaneira u troskoku Katrin Ibargun, uz najbolji rezultat u skoku udalj u karijeri 6,93 metra.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Španović u četvrtak na mitingu Dijamantske lige u Firenci
Izvor: Danas, 09.Jun.2021
Srpska atletičarka Ivana Španović nastupiće u četvrtak u takmičenju u skoku u dalj na mitingu Dijamantske lige u Firenci.











