Sosijedad za 20 minuta pregazio Viljareal

Izvor: Mondo, 27.Avg.2017, 00:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sosijedad za 20 minuta pregazio Viljareal

Ekipa iz San Sebastijana pobedila Viljareal 3:0 u premijernom meču 2. kola španske Primere.

Foto: Guliver/Getty Images/Brian Ach

Real Sosijedad je silovito započeo novu sezonu u Primeri!

Pošto je u prvom kolu pobedila Seltu 3:2, ekipa iz San Sebastijana je pred svojim navijačima potpila "žutu podmornicu" za svega 45 minuta. Tačnije 20! Viljareal se oprostio od bodova onog trenutka kada je sudija poslao igrače na odmor.

Na semaforu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je već u tom momentu bio ispisan konačan rezultat 3:0!

Sve je bilo završeno za 20 minuta. Prvo je Vilijan Hoze ostao zaboravljen posle kornera, a koliko je imao prostora i vremena dovoljno govori činjenica da je iz drugog pokušaja smestio loptu u mrežu.

Malo kasnije ponovo je odbrana Viljareala, iako se većina igrača nalazila u šesnaestercu, delovala smušeno, što je Prijeto pretvorio u 2:0.

Najlepši momenat meča viđen je u 45. minutu. Huanmi je sjajno izbegao ofsajd, još bolje prihvatio dugačku loptu i maestralno je lobom poslao u mrežu.

Viljareal posle dva kola nema postignut gola i ima dva poraza.

PAROVI 2. KOLA:

Real Sosijedad - Viljareal 3:0 (3:0)

/Vilijan 25, Prijeto 34, Huanmi 45/

Betis - Selta (kasno uveče)

u subotu:

Alaves - Barselona 18.15

Đirona - Malaga 20.15

Levante - La Korunja 20.15

Las Palmas - Atletiko Madrid

u nedelju:

Eibar - Atletik Bilbao 18.15

Espanjol - Leganes 18.15

Hetafe - Sevilja 20.15

Real Madrid Valensija 22.15

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.