Sosijedad i Espanjol igrali nerešeno u San Sebastijanu

Izvor: RTS, 23.Okt.2017, 22:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Real Sosijedada i Espanjola igrali su nerešeno 1:1, u poslednjoj utakmici devetog kola Primere.
Gosti su poveli u devetom minutu pogotkom Lea Baptistaa, a bod domaćinu u 69. doneo je Asijer Iljaramendi.

Iljaramendi je isključen u nadoknadi vremena, pošto je u roku od pet minuta dobio dva žuta kartona.
Sosijedad je deveti na tabeli sa 14 bodova, četiri više od Espanjola, koji >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je na 13. mestu na tabeli španskog prvenstva.
Fudbaleri Đirone pobedili su Deportivo u gostima sa 2:1, u poslednjoj utakmici devetog kola Primere.
Gosti su vodili golom Adaja iz penala u 25. minutu, a u 51. je izjednačio Lukas Peres, takođe iz jedanaesterca.
Pobedu Đironi doneo je Portu u 71. minutu.
Đirona je 15. na tabeli španskog prvenstva sa devet bodova, jednim više od Deportiva, koji je mesto ispod.