Son i Medison vratili Totenhem na vrh Premijer lige

Izvor: B92, 23.Okt.2023, 23:04

Fudbaleri Totenhema ponovo su na čelu tabele Premijer lige, pošto su u poslednjoj utakmici 9. kola nadigrali Fulam rezultatom 2:0 (1:0).

Tim koji predvodi Angelos Postekoglu je još jednom bio dominantan i zasluženo je upisao nova tri boda protiv "Kotidžersa" koji se nisu mnogo pitali na ovom meču.

"Pevci" su goste "otključali" u 36. minutu kada je Hjong-Min Son pogodio mrežu Fulama za 1:0.

U preostalih devet minuta prvog poluvremena više nije bilo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << golova, a isto toliko minuta je bilo dovoljno Džejmsu Medisonu da duplira prednost Totenhema.

Od tog momenta bilo je jasno da bodovi ostaju u ovom delu Londona.

Totenhem je sada na prvom mestu sa sa 23 osvojena boda, dva više od Mančester sitija i Arsenala, a tri u odnosu na Liverpul

Fulam je ostao na 13. poziciji sa 11 osvojenih bodova.