Šok u Zvezdi: Boaći povređen!

Izvor: Mondo, 31.Jan.2018, 16:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šok u Zvezdi: Boaći povređen!

Centarfor crveno-belih morao da napusti teren posle samo 20. minuta prijateljskog duela sa Sileksom.

Foto: MONDO/Jovan Terzić

Muk na terenu i tribinama terena hotela Riksos u Antaliji zavladao je u 20. minutu prijateljskog duela Crvene zvezde i Sileksa.

Na terenu se našao najbolji strelac crveno-belih, Ričmond Boaći i gestikulirao ka klupi da ga zamene. Sam je seo, bez duela sa protivničkim igračem, što samo pojačava sumnju u ozbiljnost povrede. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<

Boaći nije igrao jutarnji duel protiv Amkara (1:1), u kojem je Vladan Milojević izveo najjači tim, što je samo pojačalo očekivanja da će biti prodat ove zime.

Posle ovoga što se dogodilo - stradao je mišić lista desne noge - predstoji mu verovatno minimum tri nedelje pauze, što značajno umanjuje šansu za transfer, a u slučaju ostanka dovodi u pitanje nastup protiv CSKA 13.februara.

A, Zvezdi je novac preko potreban...

U trenutku Boaćijeve povrede, crveno-beli su vodili 1:0 autogolom Filipovića u 3. minutu, posle centaršuta Milijaša iz kornera. Umesto napadača iz Gane ušao je Milan Pavkov.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.