Snajder pregovara sa Juventusom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Nov.2015, 17:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Snajder pregovara sa Juventusom

Fudbaler Galatasaraja Vesli Snajder u pregovorima je oko prelaska u Juventus u zimskom prelaznom roku, izjavio je sporski direktor turskog kluba Čenk Ergun.

"Pričali smo sa Juventusom oko mogućeg transfera. Međutim, verujem da će ostati kod nas jer je veoma bitan igrač", rekao je Ergun za Skaj Italija.

Juventus je u potrazi za kvalitetnim veznim igračem nakon letošnjih odlazaka Artura Vidala i Andree Pirla, pošto je sav teret pao na Pola Pogbu, a njihove zamene >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << nisu uspele da ih na pravi način odmene.

Snajder je već igrao na Apeninima, kada je bio jedan od najboljih igrača Intera u pohodu na "triplu krunu" 2010. godine.

Holanđanin je tokom karijere igrao još za Real Madrid i Ajaks, a član Galatasaraja je od januara 2013. godine.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.