Izvor: B92, 10.Avg.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Smenjen trener Železnika Saša Nikolić
Već posle prvog vikenda nove fudbalske sezone, jedna prvoligaška ekipa ostala je bez trenera.
Trener fudbalskog kluba Železnik Saša Nikolić podneo je ostavku na toj funkciji, prenosi Sportservis.
Nikolić je napustio Železnik nakon poraza u prvom kolu šampionata Srbije i Crne Gore od OFK Beograda na Karaburmi (1:0).
Čelnici Železnika za sada nisu saopštili ko će naslediti Nikolića na mestu šefa stručnog štaba ekipe iz predgradja Beograda.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








