Slovenac Samo Udrih pojačao Cibonu

Izvor: Blic, 15.Jan.2010, 22:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Slovenac Samo Udrih pojačao Cibonu

Reprezentativac Slovenije Samo Udrih potpisao je danas ugovor sa Cibonom, a za prvaka Hrvatske debitovaće već sutra na utakmici protiv FMP-a u Železniku.

Cibona je posle odlaska iz kluba Antonija Grejvsa i teške povrede Marina Rozića bila znato oslabljena, pa će dolazak 30.godišnjeg beka nacionalne selekcije Slovenije mnogo značiti treneru Velimiru Perasovću.

Najbolji hrvatski klub juče je u poslednjem kolu ligaškog dela takmičenja u Evroligi pobedio Asvel >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << 73:71 i plasirao se u Top 16 fazu, a Perasović je od uprave tražio dva pojačanja. Udrih je prošle sezone igrao za španski Estudiantes. Pre toga igrao je za Kovinotehnu, Geoplin Slovan, Union Olimpiju, Hapoel iz Tel Aviva, Djironu i Granadu.

Standardni je reprezentativac Slovenije, a njegov brat Beno igra u NBA ligi za ekipu Sakramento Kingsa.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.