Slepac, sudija ili idiot?

Izvor: Vesti-online.com, 20.Nov.2010, 14:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Slepac, sudija ili idiot?

Kiparski sudija Anortozis Hristodulu napravio je za par minuta toliku zbrku na utakmici između AEL-a i Etnikosa Ahne da će sasvim sigurno ući u anale kao jedan od najglupljih delilaca pravde na fudbalskim terenima.

Igralo se desetak minuta drugog poluvremena, kada je fudbaler Etnikosa Dimitris Simofin igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a sudija je pokazao na belu tačku. Međutim, prevideo je da pomenuti defanzivac već imao žuti karton, i zaboravio da ga isključi.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />Fudbaler domaćih Fredi je bio precizan sa bele tačke, ali sudija Hristodulu prvo pokazuje da se penal ponovi jer se izvođač penala navodno cimao pre udarca pa je tobože prevario golmana. Onda u bizarnom preokretu čitave situacije pokazuje neki indirekt i daje loptu fudbalerima Etnikosa.

Nikome nije bilo jasno šta se dešava...

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.