Skvošom protiv nasilja u školama

Izvor: B92, 23.Dec.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Skvošom protiv nasilja u školama

U novoosnovanom skvoš klubu na Ledinama u sredu će biti održan mini turnir na kom će učestvovati mladi fudbaleri iz škole Olimpik.

Osnovna ideja je da se Skvoš centar od janura naredne godine uključi u akciju "Sportom protiv nasilja i droge u školama". Skvoš centar će ponuditi besplatnu obuku za decu koja nisu sportski aktivna, sa željom da, kako kažu, osete zadovoljstvo bavljenja sportskim aktivnostima, da više slobodnog vremena provode na sportskim terenima >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i da nauče da prihvataju sportske rezultate.

Organizatori su želeli da u takmičenje uključe članove fudbalske škole Olimpik kao dopunu fudbalskim aktivnostima. Turnir će biti održan u sredu na Ledinama u Vojvođanskoj 427.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.