Izvor: Blic, 24.Apr.2015, 21:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Škrtel: Ostajem u Liverpulu
Fudbaler Liverpula Martin Škrtel negirao je da će napustiti taj klub.
Škrtelov ugovor sa Liverpulom ističe na kraju sezone, a britanski mediji spekulisali su da bi mogao da pređe u Volfsburg ili Napoli, gde bi ponovo sarađivao sa trenerom Rafaelom Benitezom.
"Nigde ne idem. Ni u Volfsburg ni u Napulj", rekao je Škrtel za list Liverpul Eho.
Škrtelov agent Karol Ksonto rekao je da pregovara sa upravom Liverpula o uslovima novog ugovora.
"Jedina >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ponuda koja je stigla Martinu Škrtelu je ona o nastavku saradnje sa Liverpulom. Dogovaramo se o detaljima i uskoro će to biti završeno", rekao je on.
"Priče o nekoj ponudi nemačkog kluba nisu istinite. Ne znam ništa o tome", dodao je Ksonto.
Škrtel je 2008. godine iz Zenita iz Sankt Peterburga prešao u Liverpul, za koji je do sada odigrao 287 utakmica i postigao 17 golova. Sa "crvenima" je osvojio Liga kup, u sezoni 2011/2012.









