Skandal u Crnoj Gori – pustio gol, pa odmah zamenjen VIDEO

Izvor: B92, 29.Feb.2024, 10:51

Reakcija fudbalera crnogorske Mladosti Zvonka Ceklića u meču sa Dečićem obišla je region.

Ceklić se bukvalno sklonio posle udarca Bojana Matića kod prvog gola gostiju u pobedi od 3:0.

Igračima Mladosti je u finišu prvog poluvremena "koncentracija pala", tako da su gosti imali otvorene prilaze ka golu.

Kao da su domaći imali želju što pre da prime gol, prvotimci Dečića su promašivali, sve dok Matić nije pogodio.

Ceklić, štoper koji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je reagovao najlošije kod pogotka, zamenjen je na poluvremenu.

"Vijesti" pišu da nije prvi da se sumnjive utakmice igraju u Crnoj Gori, ali da ovako nešto odavno nije viđeno.

Trebalo bi očekivati reakciju Fudbalskog saveza Crne Gore, pa i policije i tužilaštva.