Sjajno evroligaško veče začinila dva dramatična duela!

Izvor: Sportske.net, 10.Okt.2019, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sjajno evroligaško veče začinila dva dramatična duela!

Bilo je veoma uzbudljivo.

Posle pobede nad Crvenom zvezdom u prvom kolu, Panatinaikos je večeras doživeo bolan poraz u Francuskoj, na gostovanju ekipi ASVEL-a.

Naime, na minut i po pre kraja ove utakmice, Panatinaikos je vodio sa 78:73, a onda je dozvolio rivalu da napravi seriju 6:0 i na kraju trijumfuje sa 79:78!

I ne samo to, imali su Atinjani i ''plus 13'' na početku poslednje četvrtine, ali su do kraja sve to prokockali.

Najefikasniji u >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pobedničkoj ekipi bio je Dejvid Lajti sa 18 poena, na drugoj strani Dešon Tomas sa 22.

Još dramatičnije je bilo u Madridu, gde je Makabi u poslednjoj sekindi ostao bez pobede. Drugi trijumf Realu u prva dva kola Evrolige doneo je Džejsi Kerol, trojkom sekund pre kraja ua konačnih 86:85!

Devet sekundi ranije, Skoti Vilbekin je svojim pogotkom doveo Makabi na prag trijumfa, kada su gosti poveli sa 85:83, ali tu prednost Makabi nije upeo da sačuva.

Čitavim tokom meča vodila se ravnopravna borba, a Real je samo u drugoj četvrtini uspeo da stekne nešto osetniju prednost od devet poena razlike.

Džordan Miki sa 16 poena i 11 skokova bio je najefikasniji u Realu, a Makabiju nisu bila dovoljna 22 poena Vilbekina za triumf u Madridu.

- Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Nastavak na Sportske.net...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.