Izvor: Sportski Žurnal, 23.Maj.2014, 09:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sivić šest meseci van fudbala zbog izjava
Nestvarno! Tomislav Sivić suspendovan je na šest meseci zbog izjave u medijima!
Disciplinska komisija mađarskog fudbalskog saveza izrekla je drakonsku kaznu srpskom stručnjaku koji je rezigniran sudijskim nepravdama posle jedne utakmice izjavio medijima:
„Recite mi koji smem da budem na tabeli?”
Uprkos sudijskim greškama na štetu Diožđera, srpski stručnjak je sa ovim klubom stigao do petog mesta.
Uspeo je Sivić da osvoji i Liga kup pobedom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << nad Videotonom 2:1, i da se trijumfom protiv Debrecina plasira u finale Kupa Mađarske sa Ujpšetom i tako obezbedi igranje u kvalifikacijama za Ligu Evrope što je najveći uspeh tog kluba.
– U šoku sam i ne znam šta bih rekao. Klub se odmah žalio, videćemo šta će biti – rekao nam je Tomislav Sivić.
Nastavak na Sportski Žurnal...







