Izvor: Nezavisne Novine, 06.Dec.2016, 20:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Siti ostaje bez sedam prvotimaca
Mančester Siti mogao bi na ljeto da ostane bez sedmorice igrača zbog isteka ugovora. S ovim fudbalerima još uvijek nije produžena saradnja pa bi već za tri nedjelje mogli da potpišu za neku drugu ekipu.
Kako prenose engleski mediji, u pitanju su Fernandinjo, Bakari Sanja, Pablo Sabaleta, Gael Kliši, Jaja Ture, Hesus Navas i Vili Kabaljero.
S obzirom da skoro svaki od njih, osim rezervnog golmana Kabaljera, ima važnu ulogu u sistemu rotacije kod Pepa Gvardiole, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << ovo bi mogao da bude veliki problem za "građane".
Da li je u pitanju svjesna odluka ili je uprava Sitija napravila grešku biće jasno za nekoliko nedjelja, najkasnije mjeseci.
Siti je na diobi treće pozicije u Premijer ligi sa Liverpulom sa po 30 bodova iz 14 utakmica, četiri manje od lidera Čelsija.
"Građani" večeras dočekuju Seltik u poslednjem meču grupne faze Lige šampiona, a predstojećeg vikenda gostuje braniocu titule u Lesteru.
(Sport klub)
Nastavak na Nezavisne Novine...










