Šinavatra prodaje ceo tim Sitija?

Izvor: B92, 16.Maj.2008, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šinavatra prodaje ceo tim Sitija?



Vlasnik engleskog premijerligaša Mančester Sitija, tajlandski biznismen Taksin Šinavatra, ogorčen je na igrače svog kluba i najavio je da će uskoro prodati sve fudbalere prvog tima, objavili su ostrvski mediji. Šinavatra je ljut na prvotimce Mančester Sitija zbog izuzetno loših igara u drugom delu sezone i posle poraza od Midlzbroa od 8:1 u poslednjem kolu prvenstva Engleske, svima je uputio pismo u kome im je objasnio svoje namere.

Engleski mediji podsećaju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da je Šinavatra prošle nedelje došao u sukob sa navijačima kluba zbog najave da će otpustiti šefa stručnog štaba Šveđanina Svena Jerana Eriksona.

Navijači su nakon njegove najave da će rasprodati ceo tim, objavili da će bojkotovati prodaju sezonskih karata dok ne bude jasno ko će voditi tim sledeće sezone i koji će igrači nositi dres Mančester Sitija.

Odlazak iz kluba, zbog takvog ponašanja Šinavatre, već su najavili kapiten Ričard Dan, Majka Ričards, Bugarin Martin Petrov i golman Džo Hart.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.