Siljevski u polufinalu

Izvor: RTS, 26.Nov.2010, 14:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Siljevski u polufinalu

Srpski reprezentativac Radovan Siljevski plasirao se u polufinale trke na 100 metara slobodnim stilom na Prvenstvu Evrope u plivanju u kratkim bazenima, koje se od 25. do 28. novmebra održava u Ajndhovenu.

Siljevski je trku završio sa 49 sekundi i šest stotinki i zauzeo šesto mesto u četvrtoj kvalifikacionoj trci. Siljevski je za pobednikom kvalifikacija Rusom Danilom Izotovim zaostao dve sekunde i 57 stotinki.

U kvalifikacijama trke na 100 metara slobodno nastupio >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je i Boris Stojanović, koji je na cilj stigao sa vremenom 50,81. Lošiji rezultat od Stojanovića u kvalifikacijama, od 42 učensika imala su samo dvojica plivača.

U popodnevnom programu drugog dana takmičenja na Šampionatu u Ajndhovenu od srpskih plivača nastupiće Miroslava Najdanovski u finalu trke na 100 metara slobodno.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.