Sigurne pobede Lacija i Torina, Milan uz zvuk pištaljke

Izvor: RTS, 04.Nov.2018, 19:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Lacija ubedljivo su sa 4:1 savladali ekipu SPAL-a u meču 11. kola Serije A. Pobede su zabeležili još Torino i Sasuolo.
Lacio je odigrao veoma dobar meč u kojem su bili znatno bolji na terenu od SPAL-a.

Ćiro Imobile postigao je dva gola u 26. i 35. minutu za Lacio, dok je gol za goste u prvom delu meča postigao Antenući.
U drugom delu meča Kataldi i Parolo su golovima postavili >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << konačnih 4:1. Srpski fudbaler Sergej Milinković Savić odigrao je 75 minuta u dresu Lacija.
Lacio je upisao 21. bod i nalazi se na četvrtom mestu tabele, dok je SPAL 15. sa 12 bodova.
Torino je u gostima savladao Sampdoriju sa 4:1 golovima Falkea, dva Belotija i Ica. Jedini gol za domaćina postigao je Kvaljarela.
Torino je sedmi na tabeli sa 17 bodova, dok je Sampdorija deseta sa 15.
U ostalim mečevima Sasuolo je u gostima pobedio Kijevo, Atalanta je u gostima pobedila Bolonju sa 2:1, dok su Parma i Frozinone odigrali bez golova.
U poslednjem današnjem meču, fudbaleri Milana savladali su u gostima Udineze sa 1:0.
Milan je do pobede došao u sedmom minutu sudijske nadoknade, golom Romanjolija.
Milan je četvrti, ima 21 bod, dok je Udineze na 16. mestu sa devet.