Izvor: B92, 06.Jul.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sevilja želi da zadrži Baptistu
Sevilja je odbila ponudu Arsenala za brazilskog fudbalera Žulija Baptistu, saopštio je u utorak predsednik španskog kluba Hose Marija del Nido.
"Odbili smo ih zato što smatramo da je njihova ponuda smešna. Rekli smo im da nećemo nastaviti razgovore i da ne želimo da prodamo igrača", rekao je Del Nido.
On je, međutim, dodao da je Baptista odbio da potpiše novi ugovor sa Seviljom.
"U fudbalu se situacija menja iz dana u dan i moraćemo da sačekamo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i vidimo šta će se desiti", rekao je predsednik Sevilje.
Baptista je prošle sezone bio najbolji strelac kluba sa 18 postignutih golova.
Lokalni mediji pisali su da 23-godišnjeg vezistu, pored Arsenala, u svojim redovima žele da vide i madridski Real i Barselona.
Baptista je u Sevilju došao 2003. godine iz Sao Paula, a ugovor sa španskim timom traje mu do 2008.




















