Sevilja uz dosta muke do tri boda VIDEO

Izvor: B92, 28.Nov.2020, 21:39

Fudbaleri Sevilje savladali su Uesku kao gosti minimalnim rezultatom (1:0) u okviru 11. kola LaLige.

Pobedonosni pogodak postigao je Jusuf En Nesiri u finišu meča, tačnije 83. minutu.

Utakmica na "El Alkorasu" nije bila naročito interesantna.

Tim iz Andaluzije je uglavnom napadao i to bezuspešno.

Postigli su samo jedan gol iz 15 pokušaja.

Najveće šanse pre pogotka propustili su Lukas Okampos u 73, odnosno Munir El Hadadi u 76. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minutu.

Na kraju su stigli do važna tri boda, koja su ih podigla na 5. mesto na tabeli.

Sa druge strane, Ueska je ostala pretposlednja sa sedam osvojenih bodova.