Sevilja slavila u Pamploni

Izvor: B92, 23.Mar.2014, 15:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sevilja slavila u Pamploni

Fudbaleri Sevilje pobedili su u gostima Osasunu sa 2:1 (2:0) u prvom nedeljnom meču 29. kola španske Primere.

Sevilja se, barem na nekoliko sati, popela na peto mesto na tabeli sa 47 bodova, a Osasuna je ostala na 16. poziciji sa 29.

Sve je rešeno već u prvom poluvremenu. Svoju ekipu u vođstvo je doveo Hairo u 27. minutu. Isti igrač je pred sam kraj prvog poluvremena imao fenomenalnu priliku, bio je ispred praznog gola, ali je sa pet metara pogodio prečku.

Odmah >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << posle toga sudija je pokazao na belu tačku zbog igranja rukom protivničkog igrača u kaznenom prostoru, a precizan je bio Baka za 2:0. Sevilja je gol postigla u poslednjem minutu nadoknade. Nakon kratko izvedenog kornera Akunja je prošao pored dvojice igrača po desnoj strani i savladao golmana.

Primera, 29. kolo:

Atletik Bilbao – Hetafe 1:0

Valjadolid – Rajo Valjekano 1:1

Granada – Elče 1:0

Espanjol – Levante0:0

Selta – Malaga 0:2

nedelja:

Osasuna – Sevilja 1:2

Akunja 94 - Hairo 27, Baka 45 (p)

17:00 Betis – Atletiko Madrid

19:00 Valensija – Viljareal

21:00 Real Madrid – Barselona

ponedeljak:

22:00 Almerija – Real Sosijedad

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Atletiko uz dosta problema savladao Betis

Izvor: Akter, 23.Mar.2014

Fudbaleri Atletika iz Madrida pobedili su večeras u Sevilji domaći Betis sa 2:0 u meču 29. kola španske Primere

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.