Izvor: Mondo, 09.Maj.2018, 23:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sevilja pobedila Real, šou Serhija Ramosa

Sevilja bolja od Real Madrida u odloženom meču 34. kola Primere. Tragičar Serhio Ramos, koji je na kraju bio i strelac.

Atletiko i Real Madrid bore se za drugo mesto, Sevilja za Ligu Evrope...

"Jorgandžije" su, posle odloženih utakmica 34. kola Primere, na dobrom putu da sačuvaju drugu poziciju, jer je Real poražen u Sevilji. Ekipa iz Andaluzije je ponovo na sedmom mestu, koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Duel na stadionu Ramon Sančez Pichuan >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << završen je rezultatom 3:2 (2:0)!

Sevilja je iskoristila to što povređeni Kristijano Ronaldo nije mogao da pomogne "kraljevskom klubu", a Zinedin Zidan odlučio je da odmori Luku Modrića, Marsela, Rafaela Varana, Kejlora Navasa, Tonija Krosa... Geret Bejl je imao kartone, a od ranije su povređeni Karvahal i Isko.

Teško oslabljeni Madriđani nisu imali nikakve šanse...

Sevilja je iz dve kontre, u 26. i 45. minutu postigla dva gola. Strelci su bili Ben Jader i Lajun. Serhio Ramos je iz penala pogodio prečku u 58. minutu, a u 84. pogodio sopstvenu mrežu.

Real je u poslednjih nekoliko minuta postigao dva gola i tako ublažio poraz. Borha Majoral u 87. i Ramos iz penala u sudijskoj nadokandi bili su strelci za "kraljevski klub".