Izvor: B92, 20.Jan.2021, 00:33

Sevilja ne ispušta četvrto mesto

Fudbaleri Sevilje pobedili su Deportivo Alaves rezultatom 2:1 u utakmici 19. kola španske LaLige.
Deportivo Alaves ove sezone igra značajno lošije nego prethodnih godina i trenutno su prvi iznad crte.
U 19. kolu su dočekali Sevilju, koja ih je savladala sa 2:1.
Gosti iz Andaluzije su poveli već u 3. minutu preko En Nesirija, a već u 12. minutu je stiglo izjednačenje kada je mrežu zatresao Edgar Mendes.
Samo deset minuta kasnije postavljen je konačan rezultat, 1:2, kada je strelac za Sevilju bio Suso.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se...