Izvor: B92, 12.Avg.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šest povređenih tokom meča CZ - PSV

Šest osoba lakše je povređeno tokom meča Crvena zvezda - PSV Ajndhoven na beogradskom stadionu Marakana, izjavila je agenciji Beta lekar Klinike "Anlave" Radmila Ljubičić.

Prema njenim rečima, lekari te klinike imali su još dve intervencije, jednu zbog toga što je osoba kolabirala, a drugu zbog astmatičnog napada.

Sve osobe su odmah zbrinute, a lice koje je imalo astmatični napad je prebačeno do Urgentnog centra, kao i jedna osoba zbog nagnječenja.

Kod >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << povreda, koje su lakše prirode, radilo se o ubodnim ranama, opekotinama, nagnječenjima i uganućima.

Tokom utakmice Zvezda - PSV na stadionu i u okolini dežuralo je šest specijalističkih ekipa Klinike Anlave, kao i poljska bolnica na Autokomandi.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.