Šest golova u Frajburgu VIDEO

Izvor: B92, 01.Nov.2020, 18:55

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su Frajburg rezultatom 4:2 u šestom kolu Bundeslige.

Gosti su ostali neporaženi u ligi sa tri trijumfa, dok je Frajburg sve bliži zoni ispadanja.

Početak meča pripao je domaćinu koji je poveo u trećem minutu preko Holera, ali je već na poluvremenu bilo 2:1 za goste.

Strelac dva gola bio je Alario u 29. i 42. minutu.

Amiri je povisio na 3:1 u 64, a nadu Frajburgu dao Petersen u 72. minutu.

Samo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << četiri minuta kasnije pitanje pobednika rešio je defanzivac Džonatan Ta.

U narednom kolu Leverkuzen dočekuje Menhengladbah, dok Frajburg gostuje Lajpcigu.