Serija A: Zukanović približio Parmu Seriji B

Izvor: Sportal.rs, 11.Feb.2015, 20:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Agonija Parme se nastavlja! Učenici bivšeg selektora Italije Roberta Donadonija pretrpeli su peti uzastopni poraz u Seriji A, pošto su u sredu, na svom "Enio Tardiniju" poraženi od Kjeva rezultatom 1:0, u 22. kolu italijanskog prvenstva.

"Leteći magarci", u čijim redovima je svih 90 minuta odigrao srpski internacionalac Ivan Radovanović, prekinuli su negativan niz od pet mečeva bez trijumfa i Parmu ostavili "zakucanu" na samom dnu tabele, sa svega devet bodova i jednom nogom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << u Seriji B.

Jedini pogodak u meču postigao je bosanskohercegovački defanzivac Ervin Zukanović u 54. minutu, pošto je iz slobodnog udarca, sa dvadesetak metara po sredini, prebacio "živi zid" i pogodio desnu stranu gola.

Prethodno, posle pola sata igre, domaćin je ostao sa desetoricom na terenu, pošto je zbog dva žuta kartona u ranoj fazi meča igru morao da napusti Daniele Đalopa.