Serija A - VAR ne voli Inter, ali Konte ima Lukakua! (video)

Belgijanac nastavlja u odličnom ritmu.
Inter slavio u Đenovi, ali čini se da je Konteov tim oštećen za penal (2:0).
Gosti su u potpunosti imali inicijativu.
Odličnu priliku imao je Lukaku tokom prvog dela igre. U 29. minutu Belgijanac je imao duel sa odbranom Đenove, čini se da je Masa lako mogao da pokaže na belu tačku.
Sa 0:0 se otišlo na pauzu. U nastavku Inter nastavlja da ima posed, ali bez zrelijih akcija. Ipak u 64. minutu "neroazuri" stižu do vođstva, Barela je sjajno probio, odigrao je sjajnu kombinaciju sa Lukakuom - Belgijanac pogađa u 64. minutu.
Samo pet minuta kasnije moglo je da bude i 2:0 za Inter, ali je Belgijancu poništen gol zbog ofsajda....