Izvor: Sportske.net, 18.Jan.2020, 20:59

Serija A - Sasuolo bolji od "Bikova" nakon preokreta (video)

Serija A - Sasuolo bolji od Bikova nakon preokreta (video)

Fudbaleri Sasuola slavili su na svom stadionu u 20. kolu italijanskog šampionata.
Ekipa Sasuola savladala je Torino sa 2:1 (0:1) pred svojim navijačima, posle preokreta.
Gosti su poveli u 20. minutu, sjajan gol je postigao Rinkon sa ivice kaznenog prostora, Verdi je poslao loptu iz kornera ka njemu, on je na prvu odlično zahvatio loptu i od stative zatresao mrežu rivala.
Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u 61. minutu videli pravu majstoriju Boge, raspalio je po lopti sa preko 20 metara od gola rivala i pocepao mrežu iza Sirigua za 1:1.
Ušao je potom na teren i Filip Đuričić, da bi samo par minuta kasnije domaćin stigao i do prednosti.