Izvor: Sportske.net, 12.Jul.2020, 21:39

Serija A - Miha će biti besan, Bolonja "prosula mleko" za dva minuta! (video)

Serija A - Miha će biti besan, Bolonja prosula mleko za dva minuta! (video)

Kutrone doneo bod "Violi", velika pobeda Ranijerijeve Sampdorije, na Sardiniji bez golova.
Četiri meča 32. kola odigrana su u terminu od 19:30h, videli smo tri remija i jednu pobedu gostiju.
Na Sardiniji je viđen veliki broj prilika, ali su golovi izostali, pre svega zbog sjajnog golmana domaće ekipe Kranja, dok su Fiorentina i Parma stigli do bodova u poslednjim trenucima.
Bolonja je za dva minuta ispustila dva gola viška u samoj završnici, dok je Fiorentina u šestom minutu nadoknade poravnala protiv Verone.
Sampdorija je odnela ceo plen iz Udina, videli smo i sjajan gol Bonacolija.
Kaljari - Leće 0:0
Kranjo je bio na mukama u velikom naletu gostiju sredinom...