Izvor: MozzartSport.com, 21.Jan.2021, 00:15

Serhio Kanales vuče Betis ka Evropi (VIDEO)

Vezista tima iz Sevilje u golgeterskoj formi. Viljarealu nedovoljan penal u 92. minutu
Serhio Kanales igrao u odličnoj formi, a to se odražava na rezultate Betisa.
Iskusni vezista postigao je šest golova u svojih poslednjih pet nastupa za zeleno-bele u svim takmičenjima, a klub iz Sevilje vezao je četiri pobede. Poslednja je upisana u 19. kolu Primere, nad Seltom - 2:1.
Iako su gosti poveli u 15. minutu, kada je Santi Mina imao sreću da lopta stigne do njega na drugoj stativi posle centaršuta iz kornera, domaćin je uspeo da preokrene već do odlaska na odmor.
Prvi gol Kanales je dao u 25, a drugi u 44. minutu. Oba iz brzih akcija na oduzetu loptu rivalu u blizini...