Izvor: RTS, 05.Dec.2020, 18:26

Sergej vodio Lacio do pobede

Fudbaleri Lacija savladali su kao gosti ekipu Specije sa 2:1 u meču 10. kola Serije A. Srpski fudbaler Sergej Milinković Savić vodio je tim iz Rima do pobede golom i asistencijom.
Lacio se "trgao" nakon poraza od Udinezea u prošlom kolu i odigrao dovoljno dobro kako bi savladao Speciju.

Sjajan meč odigrao je srpski fudbalder Sergej Milinković Savić, koji je upisao gol i asistenciju.
Gosti su poveli u 15. minutu, kada je srpski vezista >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << "bacio u vatru" Imobilea, koji rutinski rešava izglednu situaciju.
SMS je potom i sam bio strelac, pošto je u 33. minutu na sjajan način izveo slobodan udarac i doneo Laciju prednost 2:0.
Domaćin je do kraja meča uspeo da postigne jedan pogodak, Nzola je bio strelac u 64. minutu.