Serena završila sezonu

Izvor: RTS, 20.Okt.2010, 12:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Serena završila sezonu

Najbolja teniserka današnjice Amerikanka Serena Vilijams obnovila je povredu desne noge zbog čega je danas objavila da je za nju ova sezona završena.

Pre samo par dana i njena starija sestra, Venus, saopštila je da neće igrati do kraja godine zbog povrede kolena.

Serena Vilijams je stopalo desne noge povredila na proslavi titule u Vimbldonu kada je stala na razbijenu čašu. U Vimbldonu je osvojila 13. Gren slem titulu, ali od tada nije kročila na teren.

Nema sumnje da će povrede sestara Vilijams biti veliki hendikep za američku reprezentaciju koja sledećeg meseca u San Dijegu igra finalni meč Federejšn kupa protiv Italije.

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Serena Vilijams završila sezonu

Izvor: TV Avala, 20.Okt.2010

Najbolja teniserka današnjice Amerikanka Serena Vilijams obnovila je povredu desne noge zbog čega je danas objavila da je za nju ova sezona završena.

Nastavak na TV Avala...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.