Izvor: B92, 27.Feb.2005, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Serena i Lindzi u Fed kupu
Lindzi Devenport i Serena Vilijams braniće boje Federejšn Kup reprezentacija SAD na četvrtfinalnom duelu protiv Belgije 23. i 24. aprila.
Vilijamsova, pobednica Australijan Opena i Devenportova, prvi reket sveta dočekaće Žastin Enan-Arden i Kim Klajsters. Obe protivnice svojevremeno su bile na prvom mestu WTA liste, ali su propustile većinu prošle sezone zbog povreda.
"Čast mi je da se vratim u reprezentaciju i predstavljam moju zemlju u Fed Kupu", rekla >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Devenportova. Njoj će ovo biti 10 meč u Fed Kupu, pa će tako preći Bili Džin King i Kris Evert sa kojima je do sada delila prvo mesto. Ona u svojoj karijeri ima tri titule prvaka Fed Kupa.
Vilijamsova nema poraz u Fed Kupu uz 6 pobeda.













