Senzacija Voše u Skoplju

Izvor: Sportski Žurnal, 25.Feb.2014, 22:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vardar – Vojvodina 23:25 (10:11)
Skoplje – SC Kale. Gledalaca: 3.000. Sudije: Jurović i Mrvica (Hrvatska). Sedmerci: Vardar 4 (2), Vojvodina 4 (3). Isključenja: Vardar 4, Vojvodina 2 minuta.
VARDAR: M. Stoilov, S. Stoilov 1, Kozlina, Nedanovski, Pribak 3, Raković, Milić (7 odbrana), Marković 1, Draškaloski, Karačić 3, Abutović 1, Lazerov 1, Angelov, Dibirov 8 (1), >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Brumen 1, Čipurin 2.
VOJVODINA: Arsenić, Popov 3, Elezović 6, Veselinov, Mirković 2, Perović, Pušica 1, Pilipović 2, Todorović 5, Nikolić, Arsenić, Ivanović, Babić, Stanković 5, Kocić (19 odbrana), Ćurković 1.
(FOTO: V. Marković)
Senzacija u Skoplju! Vojvodina je savladala Vardar u gostima 23:25!
Mada, nije sve počelo tako dobro po Novosadski tim. Domaća ekipa je već u 10. minutu imala tri gola prednosti 5:2 i diktirala tempo sve do 20. minuta prvog poluvremena.
Onda je usledilo pravo buđenje Lala koje su minut kasnije prvi put stigle do izjednačenja, a onda je usledila sjajna serija preko Todorovića i tri puta Elezovića, pa je na semaforu stajalo 8:11 u 28. minutu.
Početkom drugog dela viđena je izjednačena borba, da bi Makedonci već u 35. minutu ponovo imali prednost. Radost nije dugo trajala, pošto su Novosađani imali nekoliko raspoloženih igrača, pre svih na golu sjajnog Miroslava Kocića.
Na terenu su Elezović, Stanković i Todorović radili šta su želeli, pa je tako, najviše zahvaljujući njima i golmanu Kociću rezultat u 45. minutu bio 16:20!
Makedonci su uzeli tada tajm aut koji je urodio plodom jer se razigrao Dibirov, koji je sa tri pogotka najpre smanjio prednost, a onda doveo Vardar i do izjednačenja, pa je u 50. minutu na semaforu stajalo 20:20.
Ipak, sve nade domaćeg tima da može da preokrene rezultat srušili su Elezović, Stanković i Todorović sa tri vezana pogotka za 21:24, da bi Pilipović koji trenutak kasnije stavio tačnu na ovaj meč!

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.