Izvor: MozzartSport.com, 24.Apr.2021, 15:49

Sent Etjen će morati da drhti do kraja sezone (VIDEO)

Pobeda Bresta protiv jednog od najvećih klubova Francuske – 2:1

Sent Etjen će morati da drhti do kraja sezone! Imao je jedan od najvećih francuskih klubova sjajnu šansu da protiv Bresta napravi odlučujući korak ka opstanku u Ligi 1 i odvoji se od ugroženih timova. Međutim, hrabri gosti uspeli su da naprave preokret i gurnu u problem domaćina. Na kraju je bilo 2:1 za Brest.

Istina, i dalje će Sent Etjen imati sve u svojim rukama. Timovi ispod crte šest kola >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << pre kraja imaju šest bodova manje, ali... Jasno je da neće biti prijatno ljudima iz Sent Etjena. Posebno što su danas na talonu imali sve. Čak i vođstvo posle prvog poluvremena.

Vrlo dobro izdanje Sent Etjena krunisano je već u 11. minutu. Loše su se gosti snašli posle presinga domaćina, jedan od defanzivaca Remsa je izgubio čistu loptu. Ona je došla do Kazrija koji nije mogao da pogreši.

Imao je Sent Etjen još nekoliko idealnih prilika da reši meč. Nije uspeo i zato je brutalno kažnjen. Majstor Gaetan Šarbonije je bio meč viner. Odigrao je simultanku sa odbranom Sent Etjena. Prvo je u 66. minutu bravoruzno izveo slobodan udarac. Savršeno je pogodio dalji ugao, da bi u finišu u prijemu prevario čuvara i potom plasirao loptu u dalji ugao.

FRANCUSKA 1 – 34. KOLO