Selta imala 26 šuteva ka golu Kadisa i nije pobedila

Izvor: B92, 05.Dec.2023, 00:28

Fudbaleri Selte odigrali su na svom terenu u Vigu nerešeno 1:1 protiv Kadisa, u utakmici 15. kola španskog prvenstva.

Kadis je poveo u 16. minutu golom Krisa Ramosa, a izjednačio je Jorgen Strand Larsen u 57. minutu.

Kadis je od 33. minuta igrao sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Viktor Čust.

To je pomoglo igračima Selte da, za 90 i kusur minuta, upute čak 26 šuteva ka golu rivala, naspram dva šuta gostiju.

Ipak, domaći nisu uspeli >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da trijumfuju i ostali su tek na 18. mestu sa devet osvojenih bodova.

Kadis sada zauzima 16. mesto sa 12 bodova.

Obe ekipe nastavile su niz utakmica bez pobede i odigrale šesti put nerešeno u prvenstvu.