Selta dugo lomila i na kraju slomila Almeriju

Izvor: B92, 02.Mar.2024, 00:08

Fudbaleri Selte savladali su u Vigu ekipu Almerije rezultatom 1:0 (0:0) u meču 27. kola španske LaLige.

Domaćin je tokom celog susreta pritiskao gostujući tim i na kraju uspeo da ga slomi golom u 73. minutu.

Tada je Oskar Mingesa nagradio period ofanzive Selte i doneo, reklo bi se, zasluženu pobedu.

Svakako je Selti pomoglo i to što je od 65. minuta imala igrača više, jer je Langa dobio direktan crveni karton.

Almerija sa igračem manje nije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << uspela da odgovori i vraća se kući bez ikakvog plena, praktično jednom nogom u Segundi.

Na poslednjem mestu ima samo devet osvojenih bodova, dok Selta ima 24 i ovim trijumfom je pobegla od zone ispadanja.