Selektor Batista ponovo izostavio Karlosa Teveza

Izvor: Blic, 12.Mar.2011, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Selektor Batista ponovo izostavio Karlosa Teveza

Fudbaler Mančester sitija Karlos Tevez izostavljen je sa spiska reprezentativaca Argentine za prijateljske mečeve sa Sjedinjenim Američkim Državama i Kostarikom, preneli su argentinski mediji.

Selektor Serhio Batista rekao je da nije pozvao Teveza jer želi da isproba neke nove igrače.

Kapiten Mančester sitija nije igrao za nacionalni tim ni prošlog meseca u prijateljskom meču sa Portugalom.

Pored Teveza, Batista je izostavio i napadača Atletiko Madrida >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Serhija Aguera, a od novih igrača u reprezentaciji Argentine našli su se golman Adrian Gabarini (Independiente), Federiko Fazio (Sevilja), Fernando Beluši (Porto) i Eduardo Salvio (Benfika).

Argentina protiv SAD igra 26. marta, a protiv Kostarike tri dana kasnije. U oba meča "gaučosi" će biti gosti.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.