Sead Šehović prešao u Budućnost

Izvor: Akter, 27.Jul.2015, 20:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sead Šehović prešao u Budućnost

Dosadašnji košarkaš skopskog MZT-a Sead Šehović potpisao je jednogodišnji ugovor sa podgoričkom Budućnošću, preneli su danas makedonski mediji

Šehović, koji je karijeru počeo u sarajevskoj Bosni, prošle sezone je u dresu MZT-a u regionalnoj Jadranskoj ligi imao učinak od 10,5 poena, 3,8 skoka 2,1 aisistenciju i jednu ukradenu loptu po utakmici.

On je u Budućnosti igrao od 2007. do 2011. godine, a u karijeri je još igrao i za Oldenburg, Solnok i Bajrojt.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << />
Za angažovanje Šehovića bio je, prema navodima medija, zainteresovan i Partizan, ali je on prihvatio ponudu Budućnosti, pa će se tako pridružiti svom bratu Suadu, koji je potpisao novi ugovor sa šampionom Crne Gore.

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.